Atsauksmes

Posted in Uncategorised

Курсы действительно очень хорошие, лучшего преподователя (Signe Ostrovskaне встречала, всегда подойдет и уделит внимание каждому, обьяснит все доходчиво, если кто то из группы что-либо не понял . Атмосфера всегда положительная, даже более того - выходидишь с улыбкой.Всем советую!

Alla

SIA „Dižozols plus”

_______________

Svešvalodu apmācības projektu sekmīgai īstenošanai nozīmīga loma ir sadarbības partnerim SIA „Alius Lingua", kas piedāvā plašas kursu apguves iespējas gan Latvijā, gan ārvalstīs, un kurā strādā profesionāli pasniedzēji.
Ļoti laba sadarbība Pilsonības un Migrācijas Lietu Pārvaldei ir izveidojusies ar SIA „Alius Lingua " admininstratīvo vadītāju Gintu Berģi. Jau iepriekš Ginta Berģe ir iesaistījusies Pārvaldes īstenoto svešvalodu apmācības projektu īstenošanā.
Savus pienākumus Ginta Berģe veic rūpīgi, ir pretimnākoša un ir gatava risināt problēmjautājumus.

Priekšnieks V. Jēkabsons
Pilsonības un Migrācijas Lietu pārvalde

______________

Akciju sabiedrība „SEVERSTAĻLAT” no 2010. gada 1. janvāra sadarbojas ar SIA „Alius Lingua”. Līgums paredz individuālu valodas apmācību augstākā līmeņa vadītājiem biznesa angļu valodas un latviešu valodas apguvē.

Patreizējo sadarbību ar SIA „Alius Lingua ”varu novērtēt pozitīvi gan ikdienas komunikācijas laikā, gan sadarbības periodā kopumā. Angļu valodas kursa mācības realizēja Valda Poļakovska, kuras zināšanu profesionalitāte, mācību metodika, augstās personiskās īpašības nodrošina izteikti sistemātisku un kvalitatīvu mācību procesu. SIA „Alius Lingua” var raksturot kā izteikti uz klientu apkalpošanu orientētu uzņēmumu, kas meklē risinājumus vienmēr un visur, arī gadījumos, kad mācību procesā ir izmaiņas, nodarbības jāpārliek vai jāatceļ.

Rekomendēju SIA „Alius Lingua” kā mūsdienīgu, biznesa vajadzībām virzītu sadarbības partneri valodu apguvē.

A. Aleksejevs

Akciju sabiedrības „SEVERSTAĻLAT” Valdes priekšsēdētājs, ģenerāldirektors

________________

Signe Ostrovska un Valda Poļakovska ir pasniedzējas, kuras spēj iedvesmot, motivēt un palīdz izprast angļu valodas savdabību. Tāpat spēj pakārtot mācību gaitu tā, lai studentam nekas cits neatliek, kā cītīgi mācīties, izpildīt pasniedzēju uzdotos uzdevumus un mājas darbus. Pateicoties pasniedzēju profesionalitātei un neatlaidībai, mums jau bija iespējams piedalīties starptautiskā sanāksmē, kur bija nepieciešams komunicēt ar kolēģiem un klientiem angļu valodā.

Sanita Bilzena

Elektroenerģijas pārdošanas funkcija

AS ”Latvenergo”

_________________

Pie pasniedzējas Ievas Bambales mācību process ir strukturēts, labi organizēts, pilnībā pielāgots studenta zināšanām. Mācībās tiek izmantoti arī audio materiāli, testi un cita veida zināšanu pārbaudes. Atzīstama ir prakse izmantot ne tikai mācību grāmatas, darba burtnīcas, bet arī papildus materiālus no citiem resursiem.

Ar sniegto pakalpojumu un darba izpildes kvalitāti esam apmierināti un varam rekomendēt sadarbību ar SIA „Alius Lingua” arī citiem uzņēmumiem.

 

Latvijas Valsts Meži

___________________

Kursu apmeklēšanas iemesls tieši pie Signes Ostrovskas ir pasniedzējas kvalificēti saplānotais un efektīvi izmantotais nodarbību laiks, kas dod iespēju gan atkārtot iepriekšējās nodarbībās apgūto, gan apgūt jauno mācību programmu, kā arī vienmērīgi attīstīt lasīšanas, rakstīšanas, runāšanas un klausīšanās prasmes.

Romualds Namnieks

„Latvijas Banka”  

_____________________

Spāņu valodas pasniedzēja Vicentes Navas Mesa vadītās nodarbības raksturojamas kā kvalitatīvas, mūsdienīgas, dinamiskas, efektīvas; kursa dalībniekiem iespēja dzirdēt un iesaistīties dzīvā spāņu valodā, pašiem komunicēt ar pasniedzēju, sajust raksturīgo spāņu valodai.

Ar sniegto pakalpojumu un darba izpildes kvalitāti esam apmierināti un varam ieteikt citiem uzņēmumiem un studentiem izmantot SIA „Alius Lingua” sniegtos pakalpojumus.

Direktore S. Inkena

Rīgas Domes

Rīgas Tūrisma Koordinācijas un Informācijas Centrs

 _____________________

Man ļoti patika skolotājas Valdas pasniegšanas veids; perfekti tika paskaidrota gramatika, vienmēr tika sniegts paskaidrojums, ja radās neskaidrības.

Ļoti piemēroti un komfortabli darba apstākļi.

Inita Pētersone

TNT Latvia SIA Klientu apkalpošanas specialiste

______________________

AS „Latvijas Zaļais Elektrons” ar uzņēmumu SIA „Alius Lingua” sadarbojas kopš 2010. gada aprīļa.

Apgūtie kursi:

  • Vispārējā un lietišķā angļu valoda ar profesionālo darba terminoloģiju;
  • Lietišķā angļu valoda tehniskajai administrācijai.

SIA „Alius Lingua” ir korekta darba organizācija, kas pilnībā atbalsta klienta vajadzības. Ar sniegto pakalpojumu un darba izpildes kvalitāti esam apmierināti un varam rekomendēt sadarbību ar SIA „Alius Lingua” arī citiem uzņēmumiem.

Valdes loceklis  Ilgmārs Purmalis

Latvijas Zaļais elektrons, AS

Kontaktinfomācija

Adrese: Vecrīga, Jāņa iela 16

Tālrunis: +371 67225666

Mob. tālr.: +371 25903311

E-pasts: info@aliuslingua.lv