Par mums

Posted in Uncategorised

Mūsu valodu skola Alius Lingua ir reģistrēta kā Izglītības iestāde Izglītības iestāžu reģistrā 2009. gada 15. decembrī.  Apliecību ir izdevis LR IZM Izglītības kvalitātes valsts dienests. Reģ. Nr. 3360800823.

Mācību programmas ir licencētas un ir sastādītas saskaņā ar Eiropas Padomē apstiprinātajiem „Eiropas kopīgajās pamatnostādnēs valodu apguvei: mācīšanās, mācīšana, vērtēšana” (CEFR) noteiktajiem zināšanu līmeņiem A1-C2. 

Atbilstoši mūsu klientu vēlmēm, piedāvājam apmācību veidus gan individuālās, gan grupu nodarbībās - Rīgā, Gulbenē, Liepājā, Rēzeknē, Smiltenē.

Pateicoties gan vietējo, gan ārvalstu pasniedzēju daudzu gadu darba pieredzei, mūsu valodu skola piedāvā saviem klientiem profesionālu valodu apmācību.  Visi mūsu pasniedzēji ir augstas kvalifikācijas profesionāļi ar maģistra grādiem un arī ieguvuši dažādus starptautiski atzītus sertifikātus. Pasniedzējiem ir daudzu gadu pieredze valodu apmācībā un testēšanā, dažādos starptautiskos projektos, kā arī vairāku „Eiropas Valodu portfeļu” izstrādē.

Mūsu valodu skolā iespējams apgūt angļu, franču, itāļu, krievu, latviešu, norvēģu, spāņu, vācu valodu interaktīvās nodarbībās, izmantojot jaunākos mācību materiālus un modernākās tehnoloģijas, kas padara mācību procesu efektīvāku. Katrā valodu apguves zināšanu līmenī tiek attīstītas visas četras valodas prasmes, īpaši pievēršot uzmanību sarunvalodai. Nodarbībās tiek izmantota arī komunikatīvā metode, kas palīdz ātri apgūt saziņas iemaņas, kā arī tās izmantot dažādās dzīves situācijās.

Mēs piedāvājam Jums valodas ekspertu/tulku/tulkotāju pakalpojumus.

Lai pārbaudītu angļu, franču, krievu, norvēģu, spāņu un vācu valodas prasmi bez kursu apmeklēšanas, mēs piedāvājam speciāli izstrādātu eksāmenu/testu.

Kopā ar mūsu sadarbības skolām Lielbritānijā un Francijā, piedāvājam angļu un franču valodu kursus ārzemēs.

Skolas bibliotēka piedāvā plašu mācību materiālu klāstu, kas klientiem palīdz vēl labāk apgūt svešvalodu.

Mūsu uzdevums:

  • piedāvāt augstas kvalitātes un modernu valodu apmācību,
  • veicināt mācīšanos mūža garumā.

Mūsu vērtības:

  • individualitāte - katra klienta vajadzības un vēlmes ir vissvarīgākās,
  • kvalitāte - profesionāla valodu apmācība.

Mēs strādājam Jums, lai ikkatram sniegtu vislabākās zināšanas.

 

Alius Lingua masu medijos:

Alius Lingua TV 7: http://www.youtube.com/watch?v=l8DfAcBfxyU

Alius Lingua Horvātijas TV: http://www.youtube.com/watch?v=SxkMdzR8Q2s 

Kontaktinfomācija

Adrese: Vecrīga, Jāņa iela 16

Tālrunis: +371 67225666

Mob. tālr.: +371 25903311

E-pasts: info@aliuslingua.lv