Oksforda (Oxford)

Posted in Uncategorised

Mācieties angļu valodu Oksfordā (Oxford) - universitātes pilsētā Anglijas vidienē!

Oksforda atrodas Temzas krastos tikai 50 minūšu attālumā no Londonas. Angļu - sakšu hronikā rakstīts, ka tā pastāv kopš mūsu ēras 912. gada, kad karalis Alfrēds Lielais, viena no leģendārākajām angļu vēsturiskajām personām, pasludināja Londonu, Oksfordu un visas zemes, kas tam piederēja, par savu īpašumu. Daži vēsturnieki uzskata, ka pilsētas vēsture ir vēl senāka. Katrs akmens te runā par Anglijas vēsturi. Oksfordas universitāte ir vecākā universitāte Anglijā. Tā nepārtraukti pastāv jau vairāk kā deviņus gadsimtus kopš 1249.gada. Mūsdienās Oksfordas universitāte tiek uzskatīta par vienu no izcilākajām universitātēm pasaulē. Pilsēta lepojas ar daudziem pasaulslaveniem muzejiem, mākslas galerijām un senām bibliotekām.

Mūsu sadarbības valodu skola tika dibināta pagājušā gadsimta 30os gados kā ģimenes uzņēmums un tāds tas ir joprojām, bet gadu gaitā tas ir audzis un paplašinājies, tagad piedāvājot mācības savās valodu skolās Londonā, Oksfordā, Braitonā. Valodu skolā strādājošie pasniedzēji ir augsti kvalificēti, lai mācītu angļu valodu ārzemniekiem, un viņi profesionāli strādā multikulturālā vidē. Angļu valodas prasmes tiek attīstītas un pilnveidotas, izmantojot visas valodas apguves prasmes - klausīšanos, runāšanu, lasīšanu un rakstīšanu. Izruna un gramatika tiek apgūta un praktizēta gan izmantojot mācību grāmatas, gan speciāli kursam izstrādātus materiālus, gan arī jaunākās tehnoloģijas. Nodarbībās tiek izmantotas dažādas interaktīvas metodes tādas kā darbs pāros vai grupās, gan arī darbs individuāli. Katram tiek izstrādāts individuāls mācību plans, un kursa beigās tiek izsniegts sertifikāts. Visa mācību kursa laikā pasniedzēji sniedz padomus un vadlīnijas kā labāk mācīties, un kā turpināt apgūt angļu valodu pēc mācību kursa beigām.

Valodu skola atrodas labākajā pilsētas daļā, vēsturiskajā St. Giles rajonā, tikai 100 metru attālumā no pasaulslavenā Ashmolean muzeja un tieši blakus vienai no universitātes ēkām. Cornmarket - populārā gājēju iela ar veikaliem un kafejnīcām ir tikai 50 metru no skolas ieejas. Skolā atrodas plašas un gaišas mācību telpas aprīkotas ar jaunākajām tehnoloģijām, piemēram, interaktīvās tāfeles, kas padara mācību proces interaktīvu un efektīvāku. Skolas bibliotēka piedāvā plašu mācību gŗamatu klāstu - grāmatas, darba lapas, DVD, kas vēl labāk palīdzēs apgūt angļu valodu. Katru dienu tiek piedāvāta iespēja tikties ar kādu pasniedzēju, kas dod padomus efektīvākai valodas apguvei. Bezmaksas interneta zona ir aprīkota ar datoriem, lai varētu pilnībā izmantot angļu valodas mācību iespējas, ko piedāvā internets. Kā arī var baudīt bezmaksas Wi-fi pieeju visā skolā.

Valodu skola piedāva vispārējās un lietišķās angļu valodas (General English and Business English) kursus pieaugušajiem, kā arī kursus bērniem un jauniešiem, skolotājiem un pasniedzējiem, un sagatavošanās kursus starptautiskajiem eksāmeniem (IELTS, TOEIC, TOEFL, FCA, CAE). Nodarbības notiek gan grupās, gan individuāli.

Pēdējos gados uzņēmums ir ieguvis daudzas prestižas balvas valodu skolu nozarē, kā 'Star' Eiropas Angļu Valodas skolu galveno balvu 2010.g. un 2012.g. un 'Star' par jauniešu kursiem vecuma grupā jaunākiem par 18 gadiem 2012.g.

Valodu skola ir akreditēta Britu padomē (British Council), kā arī ir Nacionālās asociācijas biedre (English UK):

 

Informācija par kursu:

 • Sākums: katru pirmdienu (izņemot dažas svētku dienas)
 • Minimālais kursa ilgums: 2 nedēļas
 • Minimālais vecums: 16 gadi
 • Mācību stundas garums: 50 minūtes
 • Nodarbību veids: Apmācība grupā
 • Minimālais zināšanu līmenis kursa uzsākšanai: pamatlīmenis (A2) līdz augstākajam (C1)

Kursa maksa ietver:

 • Kursa materiālus
 • Zināšanu līmeņa pārbaudes testus
 • Sertifikātu ar zināšanu līmeņa aprakstu kursa beigās (jāapmeklē 85%)
 • Wi-fi skolas telpās
 • Mācību centrs/biblotēka ar datoriem un mācību materiāliem
 • Lielbritānijas SIM karte 

Informācija par dzīvošanu:

 • Ierašanās dzīvesvietā sestdienā vai svētdienā tieši pirms kursa sākšanās, un došanās prom sestdienā vai svētdienā tieši pēc kursa beigšanās. Ierašanās agrāk vai došanās prom vēlāk ir iepriekš jāsaskaņo. Ierašanās dzīvesvietā ir vēlama no 8:00 - 22:00, citi ierašanās laiki ir iepriekš jāsaskaņo.
 • Ir pieejamas arī divvietīgas istabas un, rezervējot istabu vienā pasūtījumā, ir jāmaksā tikai viena dzīvošanas atrašanas maksa.

<----Atpakaļ

 

Kontaktinfomācija

Adrese: Vecrīga, Jāņa iela 16

Tālrunis: +371 67225666

Mob. tālr.: +371 25903311

E-pasts: info@aliuslingua.lv