Londona (London)

Posted in Uncategorised

Mācieties angļu valodu Londonā (London) - “pasaules galvaspilsētā”!

Londona ir Apvienotās Karalistes galvaspilsēta pie Temzas upes. Ar vairāk kā astoņiem miljoniem iedzīvotāju tā ir lielākā pilsēta Lielbritānijā un trešā lielākā pilsēta Eiropā. Jau vairākus gadsimtus Londona ir viens no svarīgākajiem pasaules tirdzniecības, finanšu, politikas, kultūras un tūrisma centriem. Londona tiek uzskatīta par pasaules kultūras galvaspilsētu.

Londona ir slavena ar savām vēsturiskajām celtnēm, tādām kā, Parlaments (The Houses of Parliament), Sv. Stefana tornis (Big Ben), Bekingemas pils (Buckingham Palace), kas  ir britu monarhu rezidence, Londonas Tauers (The Tower of London), kura 900 gadus garā vēsture ilgu laiku bijusi baismu pilna. Londonā ir bezgala daudz muzeju un māksla galeriju, piemēram, Britu muzejs (The British Museum), Nacionālā galerija (The National Gallery),Teita muzejs (Tate Modern), Tiso kundzes Vaska figūru muzejs (Madame Tussauds), Šerloka Holmsa muzejs (The Sherlock Holmes Museum). Londona piedāvā neparasti plašas izklaides iespējas teātros, koncertzālēs. To visu nemaz nav iespējams uzskaitīt, tas ir jāredz katram pašam.

Mūsu sadarbības valodu skola tika dibināta pagājušā gadsimta 30os gados kā ģimenes uzņēmums un tāds tas ir joprojām, bet gadu gaitā tas ir audzis un paplašinājies, tagad piedāvājot mācības savās valodu skolās Londonā, Oksfordā, Braitonā. Valodu skolā strādājošie pasniedzēji ir augsti kvalificēti, lai mācītu angļu valodu ārzemniekiem, un viņi profesionāli strādā multikulturālā vidē. Angļu valodas prasmes tiek attīstītas un pilnveidotas, izmantojot visas valodas apguves prasmes - klausīšanos, runāšanu, lasīšanu un rakstīšanu. Izruna un gramatika tiek apgūta un praktizēta gan izmantojot mācību grāmatas, gan speciāli kursam izstrādātus materiālus, gan arī jaunākās tehnoloģijas. Nodarbībās tiek izmantotas dažādas interaktīvas metodes tādas kā darbs pāros vai grupās, gan arī darbs individuāli. Katram tiek izstrādāts individuāls mācību plāns, un kursa beigās tiek izsniegts sertifikāts. Visa mācību kursa laikā pasniedzēji sniedz padomus un vadlīnijas kā labāk mācīties, un kā turpināt apgūt angļu valodu pēc mācību kursa beigām.

Londonā valodu skola atrodas Marylebone, kas ir viens no skaistākajiem galvaspilsētas rajoniem pašā centrā, netālu no Baker Street and Bond Street metro stacijām. Skolā ir iekārtota bibliotēka un pašmācību centrs, kas piedāvā plašu mācību materiālu klāstu, kā arī datorus ar speciālām pašmācību programmām. Kā arī ir pieejamas filmas un grāmatas lasīšanai gan oriģinālvalodā, gan adaptētas katra individuālajam angļu valodas zināšanu līmenim. Bezmaksas interneta zona ir aprīkota ar datoriem, austiņām un kamerām, lai varētu pilnībā izmantot angļu valodas mācību iespējas, ko piedāvā internets. Kā arī var izbaudīt bezmaksas Wi-fi interneta pieeju bibliotēkā un skolas kafejnīcā.

Valodu skola piedāva vispārējās un lietišķās angļu valodas (General English and Business English) kursus pieaugušajiem, kā arī kursus bērniem un jauniešiem, skolotājiem un pasniedzējiem, un sagatavošanās kursus starptautiskajiem eksāmeniem (IELTS, TOEIC, TOEFL, FCA, CAE). Nodarbības notiek gan grupās, gan individuāli.

Pēdējos gados uzņēmums ir ieguvis daudzas prestižas balvas valodu skolu nozarē, kā 'Star' Eiropas Angļu Valodas skolu galveno balvu 2010.g. un 2012.g. un 'Star' par jauniešu kursiem vecuma grupā jaunākiem par 18 gadiem 2012.g.

Valodu skola ir akreditēta Britu padomē (British Council), kā arī ir Nacionālās asociācijas biedre (English UK):

                                                                         

Informācija par kursu:

 • Sākums: katru pirmdienu (izņemot dažas svētku dienas)
 • Minimālais kursa ilgums: 2 nedēļas
 • Minimālais vecums: 16 gadi
 • Mācību stundas garums: 50 minūtes
 • Nodarbību veids: Apmācība grupā
 • Minimālais zināšanu līmenis kursa uzsākšanai: pamatlīmenis (A2) līdz augstākajam (C1)

Kursa maksa ietver:

 • Kursa materiālus
 • Zināšanu līmeņa pārbaudes testus
 • Sertifikātu ar zināšanu līmeņa aprakstu kursa beigās (jāapmeklē 85%)
 • Wi-fi skolas telpās
 • Mācību centrs/biblotēka ar datoriem un mācību materiāliem
 • Lielbritānijas SIM karte 

Informācija par dzīvošanu:

 • Ierašanās dzīvesvietā sestdienā vai svētdienā tieši pirms kursa sākšanās, un došanās prom sestdienā vai svētdienā tieši pēc kursa beigšanās. Ierašanās agrāk vai došanās prom vēlāk ir iepriekš jāsaskaņo. Ierašanās dzīvesvietā ir vēlama no 8:00 - 22:00, citi ierašanās laiki ir iepriekš jāsaskaņo.
 • Ir pieejamas arī divvietīgas istabas un, rezervējot istabu vienā pasūtījumā, ir jāmaksā tikai viena dzīvošanas atrašanas maksa.

<----Atpakaļ

Kontaktinfomācija

Adrese: Vecrīga, Jāņa iela 16

Tālrunis: +371 67225666

Mob. tālr.: +371 25903311

E-pasts: info@aliuslingua.lv