Braitona (Brighton)

Posted in Uncategorised

 

Mācieties angļu valodu Braitonā (Brighton) burvīgā Dienvidanglijas kūrortpilsētā!

Tā atrodas Lamanša krastā tikai 80 km attālumā no Londonas. No 18.gs. beigām līdz mūsdienām Braitona tiek uzskatīta par Anglijas prestižāko kūrortu ar skaistu pludmali, fantastiskiem dabas skatiem un savdabīgu arhitektūru. Braitonā atrodas - slavens teātris (Theatre Royal), Karaliskais paviljons (Brighton Pavilion), Braitonas mols (Brighton Pier), kā arī citas interesantas lietas  kā slavenā pludmale, restorāni, veikali un pilsētas vēsturiskais centrs.

Mūsu sadarbības valodu skola tika dibināta pagājušā gadsimta 30os gados kā ģimenes uzņēmums un tāds tas ir joprojām, bet gadu gaitā tas ir audzis un paplašinājies, tagad piedāvājot mācības savās valodu skolās Londonā, Oksfordā, Braitonā. Valodu skolā strādājošie pasniedzēji ir augsti kvalificēti, lai mācītu angļu valodu ārzemniekiem, un viņi profesionāli strādā multikulturālā vidē. Angļu valodas prasmes tiek attīstītas un pilnveidotas, izmantojot visas valodas apguves prasmes - klausīšanos, runāšanu, lasīšanu un rakstīšanu. Izruna un gramatika tiek apgūta un praktizēta gan izmantojot mācību grāmatas, gan speciāli kursam izstrādātus materiālus, gan arī jaunākās tehnoloģijas. Nodarbībās tiek izmantotas dažādas interaktīvas metodes tādas kā darbs pāros vai grupās, gan arī darbs individuāli. Katram tiek izstrādāts individuāls mācību plans, un kursa beigās tiek izsniegts sertifikāts. Visa mācību kursa laikā pasniedzēji sniedz padomus un vadlīnijas kā labāk mācīties, un kā turpināt apgūt angļu valodu pēc mācību kursa beigām.

Valodu skola atrodas skaistā, atjaunotā Viktorijas stila 4-stāvu ēkā ar pasakainu dārzu un terasi pilsētas centrā netālu no pludmales. Dārzs ir jauka vieta pikniekim un atpūtai mācību pārtraukumos vai pēc nodarbībām. Skolas bibliotēka ir pilnībā aprīkota ar dažādiem resursiem, kā piemēram, mācību grāmatām, vārdnīcām, audio materiāliem. Interneta zona ir aprīkota ar moderniem datoriem, lai varētu pilnībā izmantot angļu valodas mācību iespējas, ko piedāvā internets.Visā skolā ir pieejams bezmaksas Wi-fi internets. Skolas kafejnīca piedāvā uz vietas gatavotu plašu ēdienu izvēli un tā ir omulīga vieta, kur satikties mācību partraukumā vai pēc nodarbībām. 

 

Valodu skola piedāva vispārējās un lietišķās angļu valodas (General English and Business English) kursus pieaugušajiem, kā arī kursus bērniem un jauniešiem, skolotājiem un pasniedzējiem, un sagatavošanās kursus starptautiskajiem eksāmeniem (IELTS, TOEIC, TOEFL, FCA, CAE). Nodarbības notiek gan grupās, gan individuāli.

Pēdējos gados uzņēmums ir ieguvis daudzas prestižas balvas valodu skolu nozarē, kā 'Star' Eiropas Angļu Valodas skolu galveno balvu 2010.g. un 2012.g. un 'Star' par jauniešu kursiem vecuma grupā jaunākiem par 18 gadiem 2012.g.

Valodu skola ir akreditēta Britu padomē (British Council), kā arī ir Nacionālās asociācijas biedre (English UK):


 

Informācija par kursu: 

 • Sākums: katru pirmdienu (izņemot dažas svētku dienas)
 • Minimālais kursa ilgums: 2 nedēļas
 • Minimālais vecums: 16 gadi
 • Mācību stundas garums: 50 minūtes
 • Nodarbību veids: Apmācība grupā
 • Minimālais zināšanu līmenis kursa uzsākšanai: pamatlīmenis (A2) līdz augstākajam (C1)

Kursa maksa ietver:

 • Kursa materiālus
 • Zināšanu līmeņa pārbaudes testus
 • Sertifikātu ar zināšanu līmeņa aprakstu kursa beigās (jāapmeklē 85%)
 • Wi-fi skolas telpās
 • Mācību centrs/biblotēka ar datoriem un mācību materiāliem
 • Lielbritānijas SIM karte

Informācija par dzīvošanu:

 • Ierašanās dzīvesvietā sestdienā vai svētdienā tieši pirms kursa sākšanās, un došanās prom sestdienā vai svētdienā tieši pēc kursa beigšanās. Ierašanās agrāk vai došanās prom vēlāk ir iepriekš jāsaskaņo. Ierašanās dzīvesvietā ir vēlama no 8:00 - 22:00, citi ierašanās laiki ir iepriekš jāsaskaņo.
 • Ir pieejamas arī divvietīgas istabas un, rezervējot istabu vienā pasūtījumā, ir jāmaksā tikai viena dzīvošanas atrašanas maksa.
 • Braitonā no 27.07.- 30.08. ir papildus maksa par dzīvošanu - £15 nedēļā.

<----Atpakaļ

 

Kontaktinfomācija

Adrese: Vecrīga, Jāņa iela 16

Tālrunis: +371 67225666

Mob. tālr.: +371 25903311

E-pasts: info@aliuslingua.lv