Nica (Nice)

Posted in Uncategorised

Mācieties franču valodu Nicā (Nice) pasaulslavenajā Francijas Rivjēras kūrortā!

Nica ir pilsēta Francijas dienvidos Vidusjūras krastā, netālu no Itālijas un Monako. Tā ir Francijas piektā lielākā pilsēta un ar savu šarmu un klimatu piesaista tūristus no visas pasaules.

Pilsētai raksturīgas ielu kafejnīcu terases, jūras krastā novietojušās palmu rindas, ziedu smarža, jo tirgū ik dienas pārdod augļus, dārzeņus un ziedus. Vislabāk iepazīt Nicu var klīstot pa vecpilsētas ielām. Nicas arhitektūra ir pārsteidzoša ar savvaļas pieskārienu un baroka stila elementiem, tā ir kultūras un mākslas pilsēta, un pēc Parīzes, pilsētā ir visvairāk muzeju Francijā.

Masenas laukums (Place Massena) ir pilsētas galvenā un iespaidīgākā vieta, un šis laukums atdala veco un jauno Nicu. Tas tika izveidots 1832. gadā, bet pēc tam vairākkārt tika pārveidots. Laukums ir ar strūklaku, kokiem, statujām un ziediem. Roseti laukums (Place Rossetti) atrodas vecpilsētas centrā, to ieskauj tipiskas dzeltenas un sarkanas mājas, veidojot kvadrātveida laukumu ar strūklaku. Pa dienu laukums ir piepildīts ar āra kafejnīcām un saldējuma tirgotājiem, bet iestājoties vakaram, viss radikāli mainās. Laukums tiek izgaismots, piešķirot tam īpašu burvību. Nica ir jāizbauda katram pašam.

Skolā atrodas 16 plašas mācību telpas, mācību centrs ar interneta zonu, kas ir aprīkota ar moderniem datoriem, lai varētu pilnībā izmantot franču valodas mācību iespējas, un atpūtas telpas studentiem. Visā skolā ir pieejams bezmaksas Wi-fi internets.

<----Atpakaļ 

Kontaktinfomācija

Adrese: Vecrīga, Jāņa iela 16

Tālrunis: +371 67225666

Mob. tālr.: +371 25903311

E-pasts: info@aliuslingua.lv